Фірма депутата від «Совісті Україні» реконструює бульвар на Садах-2.

Реконструкція зеленої зони на М.Конєва обійдеться місту в 1,7 млн грн

Стали відомі результати тендеру на реконструкцію у Полтаві зеленою зони скверу по бульвару Маршала Конєва (мікрорайон «Сади-2»). Замовником тендеру виступило управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «АЛГ-ТЕХНО» (вул. Кагамлика, 66), яке повинно виконати замовлення до кінця 2013 року. За реконструкцію фірма отримає з міського бюджету 1776582 грн. (з ПДВ). Керує ТОВ «АЛГ-ТЕХНО» депутат Октябрської районної у Полтаві ради — Олександр Заболотний, який обрався по в/о № 8 від «Совісті України».

У документації на конкурс розписані види робіт, хоча й не прорахована їхня вартість. Наприклад, під час реконструкції робітники повинні звалити дерева з діаметром стовбура до 16 см (100шт), заготовити дерева та кущі із грудкою землi розміром 0,25×0,2 м (10шт), дерева та кущi iз грудкою землi розміром 0,3×0,3 м (10шт). Вказані американські клени не мають інформації про їхню кількість.

Виникли запитання з приводу колонок в талиці «Установлення урни — 100шт» та «Установлення лави — 100шт».

А ось зарплата прорахована у документації чітко:

— Заробітна плата для будівельних, монтажних і ремонтних робіт — на рівні не більше 3300 грн;

— Заробітна плата машиністів, зайнятих на керуванні та обслуговуванні будівельних машин та механізмів, для будівельних монтажних і ремонтних робіт на рівні не більше 2643 грн.

До речі, ТОВ «АЛГ-ТЕХНО» вже не вперше стає переможцем в конкурсах. У 2012 році ця фірма отримала замовлення на реконструкцію ДЮСШ № 3 (басейн «Дельфін»).

До слова нагадаємо, що іншим депутатом Октябрської райради від «Совісті України», який мінімум два рази вигравав тендери, є Олександр Січевський

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов