Полтавська автозаправка надала приміщення для пункту базування бригад екстреної медицини

Приємно відзначити, що поліпшувати якість надання екстреної медичної допомоги та виконувати норматив прибуття бригад на виклики у межах 10 хвилин медикам допомагають небайдужі люди – представники компанії мережі автозаправних станцій «Надія».

Вони люб’язно надали приміщення бригадам екстреної медичної допомоги на базі своїх автозаправок для розміщення пунктів тимчасового базування. Наразі їх діють два – у Полтаві по вулиці Зіньківській та у смт. Решетилівка.

Як сказала заступник головного лікаря станції екстреної медичної допомоги м. Полтава Лариса Мирошниченко: «Такий пункт, розташований у Полтаві, дозволяє забезпечувати якнайшвидше прибуття бригад екстреної меддопомоги до прилеглих мікрорайонів та найближчих населених пунктів Полтавського району – Гожули, Лавки, Браїлки, Івонченці, Яківці тощо. Адже ми знаємо, як у нашому місті завантажені дороги, особливо – у години «пік».

Та й медичний персонал має змогу у більш комфортних умовах у затишному приміщенні перепочити, набратися сил, випити чаю або кави, прийняти душ, а не знаходитися у санітарному автомобілі у будь-яку погоду – дощ, холод або спеку.

«Ми плануємо відкрити такі пункти на всіх наших 40-а заправках, що розташовані упродовж траси державного значення», – повідомила менеджер компанії «Надія» Олена Оранська і продовжила, що проектування нових автозаправних станцій здійснюється з урахуванням розміщення таких пунктів.

Як говорить крилатий вислів: «Добра справа дорого коштує». Дійсно, нічого не може бути найдорожчим, ніж милосердні серця та розуміння важливості дбання про життя та здоров’я ближніх, як це роблять спонсори з компанії «Надія».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов