Громадська рада визнала недосконалою програму реформування ЖКГ

Представники Громадської ради покритикували владу, але за рішення проголосували майже одноголосно

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при ОДА. На заході обговорювалися теми: «Про стан виконання програми реформування ЖКГ в області. Проблеми та перспективи», та «Проблеми енергозбереження та шляхи їх вирішення».

По питанню ЖКГ доповідав Голова Асоціації «Підтримки ОСББ» Олег Тертишник.

— Модернізація житлового фонду має бути національним пріоритетом, — сказав він звертаючись до присутніх. — Але треба визнати, що існуючі механізми фінансування модернізації, свої можливості вичерпали і не відповідають базовим принципам цивільного права. Нові механізми повинні забезпечувати своєчасне проведення капітальних ремонтів. Зрозуміло, що здійснити модернізацію багатоквартирних будинків, виключно за рахунок власних коштів власники цих будинків не зможуть.

За словами Олега Тертишника, якщо у власників не буде доступу до інших фінансових ресурсів, то стратегією ремонтів та енергозбереження може стати поетапне проведення мало витратних заходів впродовж не менше 10-ти років.

На Громадській раді сперечалися за реформу ЖКГ, але проголосували

По питанню енергозбереження доповідав заступник голови ОДА Борис Галушко. Але під час його виступу деякі присутні представники громадськості почали обурено висловлювати свою думку.

— Громадська рада — це коли влада сидить і слухає, що їй каже громада, — заявив представник Спілки українських офіцерів Олександр Морощенко. — А не ми всі сидимо і слухаємо лекції, яких і по телевізору повно. Я вважаю, що робота влади незадовільна, і що вона сама забороняє модернізацію. Якщо ви захочете встановити альтернативне опалення, вам на це дозволу не дадуть.

Це трохи оживило невимушену атмосферу засідання Громадської ради. Ставити подібні запитання, і висловлювати свої претензії до влади почали й інші присутні. Громадська рада прийняла рішення, згідно з яким існуюча програма визнана недосконалою. У цьому рішенні, зокрема, пропонуються заходи як по удосконаленню самої програми, так і всієї галузі ЖКГ. Пропозиції направлять до органів центральної влади, народних депутатів та органів місцевого самоврядування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов