Олександр Удовіченко: «Реформувати медицину потрібно якісно»

Жителі Полтавської області все більше погоджуються з тим, що медицині потрібне реформування, яке нині проходить у цій галузі.

Результатом цього стала роз’яснювальна робота серед населення, яку активно проводять в області. Таку думку висловив голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко під час відкриття нової амбулаторії сімейної медицини у Котельві сьогодні.

«Не все так просто, але ми можемо сьогодні вже говорити, що справляємось із роз’яснювальною роботою, і все більше людей розуміють, що іншого шляху, ніж реформування медицини, просто немає», – сказав Олександр Удовіченко.

Самі ж по собі процеси реформування ніколи в історії суспільства не проходили легко.

«Все, що змінюється, є болісним. Адже люди звикли до певних стереотипів, стандартів. На прикладі медицини ми це побачили. Хто був першим противником реформування медицини? Лікарі, які пропрацювали багато років і не бажали нічого міняти», – сказав Олександр Удовіченко.

Наразі на Полтавщині наголошують на якості реформування медицини.

«Завдання влади сьогодні полягає в тому, щоб пройти цей шлях якісно, а не просто реформувати заради реформування», – наголосив Олександр Удовіченко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов