На Полтавщині стартує відкритий фестиваль - конкурс мистецтв «Зірковий час».

В 2013 році Продюсерський центр "MUSIC STAR" Полтавської обласної молодіжної громадської організації "Твій Шанс” започатковує Фестиваль, який охоплює всі вікові категорії населення і спрямований на підвищення рівня виконавчої майстерності колективів та солістів, знайомить керівників з новими тенденціями і напрямками в мистецтві, педагогіці.

Відкритий фестиваль–конкурс мистецтв "Зірковий Час”  – це презентація творчих досягнень художніх колективів і солістів Полтави та Полтавської області, створення здорового духу змагання художніх колективів, обдарованих особистостей, підвищення естетичного рівня творчої продукції, продуктивний обмін творчим досвідом, розвиток національних форм творчості і стимулювання творчої ініціативи обдарованих осіб, а також привернення уваги громадськості до нових сучасних форм народної творчості.

Завдання фестивалю виявлення кращих колективів та виконавців для стимулювання їх росту, досягнень та подальших звершень, підвищення професійного рівня творчих колективів та окремих виконавців, розвиток та зміцнення професійних та культурних зв'язків, обмін досвідом між колективами і викладачами.

До участі у Фестивалі запрошуються творчі і художні колективи, солісти віком від 7 років.

Фестиваль відбудеться 17 червня – 15 вересня 2013 року в м. Полтава та в районах області.

Фестиваль проводиться у два етапи:

Перший тур – відбірковий кастинг по районах області з 17 червня по 18 липня 2013 року;

Другий тур – півфінал, 12-13 вересня 2013 року. м. Полтава, площа Слави, 3-В, Будинок науки і техніки (Будинок культури залізничників, ст. Полтава-Південна);

Фінал – Гала-концерт, 14 вересня 2013 року. м. Полтава, вул. Жовтнева, 58, Палац дозвілля "Листопад";

Реєстрація, прослуховування, відбір учасників першого туру – з 10:00 до 17:00.

О 20:00 – концерт учасників, які пройшли до другого туру Фестивалю, а також гостей - учасників різноманітних телевізійних проектів, лауреатів міжнародних, всеукраїнських фестивалів.

При наявності об’єктивних причин, що не дали змоги взяти участь у відбірковому турі Фестивалю, колектив, соліст надсилає відеозапис свого виступу поштою або на електрону адресу Продюсерського центру «MUSICSTAR»Після перегляду надісланого матеріалу в разі проходження до другого етапу Оргкомітет письмово надсилає своє рішення поштою або на електронну адресу.

Фестиваль проводиться у п’яти вікових групах (для вокалістів):

7-9 років - молодша група;

10-13 років - середня група;

14-16 років - юнацька група;

17-25 років – молодіжна;

від 25 років – старша.

Фестиваль має обов’язковий членський цільовий внесок на розвиток Фестивалю "Зірковий Час".

Діти-сироти беруть участь у Фестивалі без членського внеску за умови надання відповідних довідок. Витрати, пов’язані із проживанням, харчуванням та інше, Оргкомітет на себе не бере.

Щоб взяти участь у півфіналі Фестивалю, потрібно успішно пройти перший відбірковий тур, та надіслати в Оргкомітет до 16 серпня 2013 р. такі документи:

·анкету-заявку на участь у Фестивалі;

·копію документу, що засвідчує приналежність учасника до пільгової категорії (при наявності такої);

·обов’язково сплатити цільовий членський внесок (надіслати копію платіжного документу). . .

Анткета для реєстрації учасників фестивалю "АНКЕТА"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов