Потрібна допомога дитині з Миргорода.

Незначні висипи на шкірі, можуть означати - страшний діагноз. В сім’ї Горошко двоє діток - восьмирічний хлопчик Артемко і малесенька тримісячна дівчинка. Мама працювала в ДНЗ №11 вихователем (зараз в декретній відпустці). Тато - військовослужбовець.
Ніщо не передбачало біди. Життєрадісний Артемко гарно ріс, розвивався, успішно закінчив 1 Б клас спеціалізованої школи № 5. За словами вчительки на уроках завжди активний, енергійний, має багато друзів.
Та невдовзі після останнього дзвінка батьки почали помічати в сина незначні висипи на шкірі, то рук то ніг, почала підніматись температура тіла. Хлопчик став блідим, малоактивним, кволим. Батьки звернулися в поліклініку. Після обстеження лікарі поставили жахливий діагноз - ЛЕЙКЕМІЯ (рак крові).
На даний час Артем Горошко разом з татом (мама з тримісячною сестричкою) перебувають в онко-гематологічному відділенні Дитячої міської клінічної лікарні міста Полтави. Хлопчику зробили переливання крові і люмбальну пункцію. На детальне обстеження і подальше лікування потрібні великі кошти, яких у батьків немає.
Артемко потребує вашої фінансової підтримки і буде безмежно вдячний за будь яку допомогу.
Кошти можна перерахувати на банківську картку матері:
Банк "Аваль"
№ картки 4188371985054874
Горошко Ольга Володимирівна
або занести в школу №5, чи дитячий садок № 11 (курортний)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов