У Диканському районі Міністр АПК відкрив один з найпотужніших насіннєвих заводів в Україні.

В с.Стасі Диканського району відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття новозбудованого насіннєвого заводу ТОВ „Стасі насіння” Піонер Хайбред”, який стане одним з найбільших подібних підприємств у Україні.

Відкривали роботу заводу Міністр аграрної політики та продовольства України М.В.Присяжнюк та Виконавчий Віце-президент компанії DuPont Джеймс С. Борел.

Загалом інвестиції в нові виробничі потужності склали 41,5 мільйонів доларів США. Виробничі потужності заводу: 5000 тонн насіння кукурудзи, 2000 тонн насіння соняшнику.

У вітальному слові Микола Володимирович Присяжнюк наголосив, що реалізація цього інвестиційного проекту черговий раз підтвердждує те, що в Україні створені необхідні умови для залучення інвестицій у аграрний сектор економіки. Міністр зазначив, що запуск цього проекту безумовно сприятиме закріпленню позицій нашої держави на світовому аграрному ринку та дасть потужний позитивний імпульс для високотехнологічного аграрного виробництва.

Заступинк голови облдержадміністрації Володимир Замикула від імені обласної державної адміністрації привітав учасників заходів із черговим значним кроком на шляху розвитку агропромислового комплексу Полтавської області.

Не випадково таке потужне підприємство створене саме на території Полтавської області.

Шлях розвитку компанії Піонер – це разом з тим шлях розвитку виробництва кукурудзи на Полтавщині, який отримав своє вираження у планомірному нарощення обсягів виробництва цієї стратегічної культури, площі якої фактично за десять років зросли з 100 тис.га до майже 600 тис.га у поточному році, що перевищує 12 % площ кукурудзи у державі. Це свідомий стратегічний вибір в аграрній політиці області, який дає стабільно високі економічні результати, дозволяє сформувати надійну кормову базу для динамічного розвитку тваринницької галузі. І поряд з цим було відмічено, що понад 30 % посівів кукурудзи в області проведені насінням селекції компанії Піонер.

Аграрії області давно усвідомили виняткове значення виваженої насіннєвої політики у розвитку високотехнологічного аграрного виробництва.

Володимир Замикула наголосив на перевагах, які отримає область від роботи заводу ТОВ „Стасі насіння” Піонер Хайбред”, це:

- безперебійне забезпечення агроформувань області насінням найвищої якості;

- поширення досвіду ефективної насіннєвої політики в сучасному агропромисловому виробництві;

- створення нових робочих місць;

- наповнення місцевих бюджетів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов