Бельгійці пообіцяли більше обмінюватись студентами

Губернатор Провінції Ено Королівства Бельгії Томі Ліклерк, який прибув сьогодні в Полтаву з офіційним візитом, на зустрічі з керівництвом Полтавської аграрної академії пообіцяв, що одним із головних пріоритетів співпраці між дома сторонами буде розширення обміну студентами між Полтавською аграрною академією  та закордонними навчальними закладами.

Приймаючи гостей, керівництво ПДАА організувало урочисті моменти. Також бельгійцям провели екскурсію територією академії та представили навчально-наукову лабораторію сучасного технологічного обладнання для ефективного свинарства  і  лабораторію відновлювання джерел енергії.

Як зазначив завідувач лабораторії відновлювальних джерел енергії, доцент кафедри фізики автоматизації та механізації виробничих процесів ПДАА Володимир Калініченко, академія вже плідно співпрацює з Польщею та Німеччиною, і наразі науковці вишу сподіваються на таку ж співпрацю з Бельгією.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов