Рятувальники переймаються за безпечний відпочинок дітей (ФОТО)

З початком дитячих канікул в області започатковано проведення акції «Безпечний відпочинок» метою якої є організація безпечного відпочинку дітей та навчання їх правилам безпеки.

10 червня у рамках проведення акції до державної пожежно-рятувальної частини № 28 смт. Решетилівка завітали школярі, які відпочивають у місцевому таборі оздоровлення. Під час зустрічі рятувальники розповіли запрошеним дітлахам про дотримання правил безпеки життєдіяльності та як необхідно діяти у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Дорослі та діти із задоволенням спілкувалася з рятувальниками. Приємно, що усі дітлахи знають за яким телефоном необхідно телефонувати в разі виникнення надзвичайної події та як правильно викликати працівників ДСНС у разі потреби.

Особливим подарунком для школярів став показ пожежних автомобілів та їхнє аварійно-рятувальне обладнання. Діти могли не тільки оглянути спорядження рятувальників, а й приміряти його на себе.

3
1
2

 УДСНС у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов