На Полтавщині депутат-регіонал побив помічника народного депутата від ВО «Батьківщина»

В сільраді жорстоко побили Сергія Бондаренка

У селі Засулля Лубенського району жорстоко побито помічника народного депутата України Валерія Головка (фракція Батьківщина«), колишнього сільського голову Сергія Бондаренка, який нині знаходиться на лікуванні в Лубенській міській комунальній лікарні. Інцидент трапився 5 червня в приміщенні Засульської сільради, де Сергій Бондаренко, як помічник народного депутата України, намагався з’ясувати правомірність останніх рішень Засульської сільради.

— У цей день Лубенський районний суд розглядав питання про неправомірність введення штатної посади заступника Засульського сільського голови та призначення на неї представника Партії Регіонів. Одразу після судового засідання, я разом із опозиційними депутатами Сергієм В’юницьким та Валентиною Бандурою зайшов до сільради, щоб з’ясувати правомірність інших рішень Засульської сільради та виконкому, зокрема, що стосувалися відведення землі під розміщення МАФів, — розповів потерпілий.

— Під час нашого спілкування із секретарем-діловодом, в приміщення приймальні зайшов депутат від Партії Регіонів, очільник провладної фракції «Єдність» Олександр Кривенко, який в брутальній формі та із використанням ненормованої лексики запропонував залишити приміщення сільради. А далі від слів перейшов до діла: накинувся на мене із кулаками, вдарив спочатку в живіт, а потім по обличчю. Я не знаю, до чого б дійшло іще, якби не втрутився мій колега Сергій В’юницький. Вони разом із Валентиною Бандурою викликали наряд міліції. Проте мій нападник не став чекати на приїзд правоохоронців і швиденько зник із місця події, — говорить Сергій Бондаренко.

Співробітники міліції зафіксували факт побиття помічника народного депутата України, і доставили потерпілого на судмедекспертизу, де з потерпілого було знято побої. Лікар-невропатолог направив Сергія Бондаренка на лікування до стаціонару Лубенської міськлікарні, де він і зараз знаходиться на лікуванні.

Народний депутат України Валерій Головко направив депутатські запити на ім’я Міністра Внутрішніх Справ України та Генпрокурора, в яких вимагає від правоохоронці провести об’єктивне розслідування інциденту.

— До арсеналу політичних переслідувань та репресій сьогодні представники Партії Регіонів додали ще й фізичну розправу над опонентами. Це вже переходить усяку межу, і я вимагаю від МВС та Генпрокуратури дати об’єктивну оцінку цій ситуації, — заявив народний депутат України Валерій Головко.

Нагадаємо, Сергій Бондаренко у серпні 2012 року рішенням провладної фракції «Єдність» був усунутий з посади Засульського сільського голови. Це рішення було визнано неправомірним у кількох судових інстанціях, проте сільська рада відмовилася поновити на посаду опозиційного керівника.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов