Що сниться користувачам Яндекса з Полтавської області.

Що сниться користувачам Яндекса з Полтавської області

Щомісяця мешканці України задають Яндексу близько мільйона запитів, а жителі Полтавської області — понад 30 тисяч запитів, які так чи інакше пов'язані зі снами. Найчастіший із них — [сонник]. Він входить до сотні найпопулярніших запитів українців разом із соціальними мережами та інтернет-сервісами. А іноді дістається і верхньої десятки.

Як зазначають лікарі і вчені, які ведуть дослідження в області сну, на якість сну і можливі сновидіння впливає ліжко, на котрой ми спимо. А саме матрацhttp://www.matrascenter.ru/ і його якість.

(увімкніть показ зображень, щоб побачити картинку)

Найбільший сплеск інтересу до сновидінь виникає в січні, в період ворожінь на святки. Найчастіше полтавчани та кременчужани, як і решта українців, намагаються дізнатися, як трактувати побачене. Наприклад, [до чого сниться пташеня сови] чи [що як сниться золотий перстень]. Уві сні бачать і звірів — [до чого наснився козел], і їжу — [до чого сниться малина], і різноманітні події — [приснилося що мені передбачають майбутнє]. Іноді сновидіння описують у загальних рисах —  [коли сниться дощ], а іноді дуже докладно, щоб уже напевно — [наснилося, що дружина подарувала мені красиві коричневі туфлі].

Топ-10 снів, тлумачення яких українці шукають в Яндексі:

До чого сниться…

  • вагітність
  • риба
  • весілля
  • колишній хлопець
  • змія
  • хлопець, який подобається
  • кров
  • море
  • секс
  • собака

У Яндексі шукають не лише значення снів. Іноді користувачі хочуть дізнатися, [що потрібно зробити щоб приснився страшний сон] або [як зробити щоб сон не збувся]. А дехто хоче навчитися впливати на сни інших — [як пробратися в сон людини] чи [як зробити так щоб людині наснилося те що треба мені].

Трапляються і такі запити жителів Полтави та Кременчука про сни:

Полтава:

[до чого сниться дружина-вампір]

[що сниться до добра]

[приснилось что хочеца выпить водки]

[приснився маленький блакитний костюмчик до чого]

[сон як причина утворення зморшок]

[що мені робити на роботі тільки закрию очі вже сниться сон]

[до чого сняться гаїшники]

[до чого сниться джекпот]

[що сниться до грошей]

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов