У Полтаві відкрили регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла»

Уперше в Полтаві – 7-8 червня  -  обласне управління культури Полтавської ОДА, Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ, Полтавський краєзнавчий музей, за підтримки Департаменту інформаційної політики Полтавської ОДА організували відкритий регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла», присвячений 1025-річчю хрещення Київської Русі.

Захід розпочався сьогодні  і відбувається за участю почесних гостей з м. Києва – письменників, композиторів, викладачів, хормейстрів, представників музичної інтелігенції.  Стартував фестиваль з прес-конференції та круглого столу на  тему – «Українська духовна музика, її місце та роль у сучасному музичному просторі: проблематика, шляхи розвитку».

Начальник управління культури  Полтавської ОДА Геннадій Фасій  відзначив, що подібні заходи є важливими для суспільства, особливо напередодні події святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі.

«Запровадження християнства в Київській Русі має стати святом торжества європейської ідентичності України, і подібні заходи цьому тільки сприяють», – наголосив Геннадій Фасій.

Перший заступник директора – начальник управління Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Юрій Варченко зазначив, що  Президент України Віктор Янукович висловив переконання, що органи влади надаватимуть всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації їхніх проектів та ініціатив, приурочених до цього ювілею, тому обласна влада сприяє всім ініціативам, присвяченим названій даті.

Завтра у концертній програмі фестивалю візьмуть участь провідні професійні та аматорські хорові колективи і солісти області – виконавці духовної музики з області. Очікується виступ парафіяльного хору Парафії священномученика Кіпріна з Харкова, хору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ.

Всі учасники фестивалю отримають дипломи та подяки управління культури Полтавської ОДА та пам’ятні сувеніри з символікою фестивалю ручної роботи майстра кераміки з Опішні Івана Окари.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов