У Полтаві читали вірші Олександра Пушкіна до Дня народження поета.

6 червня у Полтаві вшанували Олександра Пушкіна. Саме в цей день виповнюється 214 років від Дня народження поета.

З цієї нагоди у Березовому сквері у Полтаві відбувся літературно-мистецький вечір пам’яті видатного російського поета. У заході приймали участь учасники Міського будинку культури. Атмосферу свята створювали полтавські митці, які читали вірші самого поета та  слова інших про Пушкіна. Викладачі та учні дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди виконали відомі музичні композиції. Як зазначила ведуча заходу, режисер народного театру «На Павленках» Галина Чернявська, що Пушкін і музика – це невіддільні частини цілого. Послухати вірші та класичну музику зібралось чимало поціновувачів поезії — як люди старшого віку, так і маленькі діти. Навіть дідусі, сидячи на лавці, і собі декламували на пам’ять вірші видатного поета.

Галина Чернявська сказала, що поезія Пушкіна призначена для різного віку:

–  Пушкін на все життя наш постійний і вірний супутник. Ще дітьми ми заслуховувалися його казками. А який урок кожен виносить в дитинстві із казки про рибака і рибку. А підростаючи, юнаки з подивом знаходять в пушкінських рядках свої почуття, які вони переживають у хвилюванні першого кохання. Підростаючи, ми відкриваємо для себе весь золотий пушкінський фонд.

Наприкінці свята актори народного театру «На Павленках» показали глядачам уривок поетичної драми «Русалка».

Ініціатором проведення цього заходу є Міське управління культури.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов