У ПОЛТАВІ НЕТРАДИЦІЙНО ЗАКЛИКАЛИ БУТИ ТОЛЕРАНТНИМИ ДО ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ

Сьогодні у Полтаві, навпроти ЦУМу, благодійна організація «Світло надії» провела акцію «ВІЛ дружбі не перешкода». Під час заходу ВІЛ-інфікований Сергій одягнувся у костюм симпатичного бегемота. Окрім цього він надягнув на себе табличку з написами «Я живу з ВІЛ, шукаю друзів» та «Шукаю друзів» та намагався потоваришувати з перехожими.

— Зараз мало хто говорить про те, що однією з основних причин епідемії ВІЛ/СНІДу є стигматизація до ВІЛ-інфікованих людей з боку суспільства, — повідомила  піар-менеджер БА «Світло надії» Крістіна Криженко. — Цією акцією ми хочемо закликати людей бути толерантними до ВІЛ-інфікованих. Ми хочемо показати як через звичайний напис на табличці різниться ставлення до людини, яка живе з ВІЛ. Адже змінюється лише напис, а суть залишається тією ж — небезпеки немає, оскільки ВІЛ не передається через побутові контакти, обійми та рукостискання.

Журналiсти запитали ВІЛ-інфікованого Сергія, чи відчуває він до себе якесь упереджене ставлення оточуючих у повсякденному житті.

— Я особисто не відчуваю, — відповів Сергій. — Але це тому, що я працюю в БА «Світло надії». А от іншим людям, які хворі на ВІЛ, і працюють в інших організаціях, дуже непросто.

За словами Крістіни Криженко, за результатами акції організатори планують створити ролик «ВІЛ дружбі не перешкода» і поширити його у соціальних мережах.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов