На «Аеропорт-Полтава» обласна влада виділила 300 тис. грн.

Віктор Шадчнєв провів нараду з питання забезпечення безперебійної та якісної роботи ПОКП «Аеропорт-Полтава».

Заступник голови облдержадміністрації наголосив, що обласна влада намагається підтримувати обласне комунальне підприємство «Аеропорт-Полтава». З цією метою з обласного бюджету було виділено близько 300 тис. грн. та вирішено здійснити ремонтні роботи комунікаційних мереж та злітної смуги підприємства.

Як доповів Олексій Дунай, директор КП «Аеропорт-Полтава», в даний час проводяться роботи з капітального ремонту водопровідної мережі, зокрема здійснюється заміна труб довжиною 400 м та здійснюються роботи з маркування зон приземлення та зон фіксованої відстані на штучній зльотно-посадковій смузі, на що витратять 97, 2 тис. грн.

Збільшується і кількість операцій з учбово-тренувальних польотів, зокрема, відповідно до графіку учбових польотів аеропорт працює щоденно з 08.00 год. до 18.00 год.

За допомоги обласної влади вдалося ліквідувати заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства.

Не оминули увагою і впровадження енергоефективних заходів з метою економії паливно-енергетичних ресурсів. Механізм реалізації заходів з енергоефективності має бути сформовано керівництвом підприємства відповідно до чинного законодавства із залученням коштів з місцевого та державного бюджетів, а також інвестиційних коштів.

Віктор Шадчнєв доручив директору КП «Аеропорт-Полтава» розробити ряд заходів з енергозбереження та внести пропозицію щодо включення цих заходів до регіональної програми «Збережемо енергоресурси Полтавщини» на 2012-2014 роки.

Підсумовуючи нараду заступник голови облдержадміністрації наголосив, що на сьогодні аеропорт є дієздатним підприємством, яке може забезпечити посадку, зліт та обслуговування повітряних суден, і тому ми повинні вживати всіх можливих заходів аби аеропорт в Полтавській області функціонував в робочому режимі та надавав якісні послуги як пасажирам нашого регіону, так з інших областей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов