Посол ЄС зустрівся з керівництвом Полтавської області

Посол Європейського Союзу в Україні пан Ян Томбінські провів сьогодні робочу зустріч з головою Полтавської ОДА Олександром Удовіченком та головою Полтавської обласної ради Іваном Момотом у Полтавській ОДА.

Після розповіді Олександра Удовіченка  про соціально-економічний стан в регіоні та особливості краю, Пан Тобінські  зазначив, що Полтавщина має весь потенціал, щоб бути цілком незалежною державою.

«Із того, що ви розповіли, я роблю висновки, що область має дві найголовніші особливості, які дають справжню  незалежність – розвинене АПК та можливості для виробництва енергії», – сказав Пан Тобінські.

 Представник ЄС висловив сподівання, що Україна використає належно час  до листопада цього року, на коли заплановане підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов