Полтавські перевізники можуть втратити свої маршрути

Через відсутність системи геонавігації у полтавських перевізників можуть забрати маршрути

Не зважаючи на те, що у договорах з перевізниками Полтави міститься умова не більше, як за 90 днів від дати підписання власним коштом встановити систему геонавігації, далеко не всі із них виконали цю умову. Підприємці нарікають на високу вартість GPS-навігаторів. І нещодавнє зростання вартості проїзду на ці аргументи підприємців не вплинуло.

З цього приводу ми направили інформаційний запит до Полтавського міськвиконкому.

На наше звернення відповів начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Олександр Андросов.

За його словами, у кінці травня відділ надіслав офіційне попередження директору ПП «Автомир» Шалаку С.М., директору ТОВ «Полтава-Еко» Малохлібу А.В., директору ПП «Полтавагазсервіс» Плескачу В.М. та директору ТОВ «Шорт» Щербаню А.А.

У ньому йшлося про те, що всупереч умовам договору менше половини транспортних засобів не обладнані системами геонавігації. У випадку невиконання вимоги договори із перевізниками можуть бути достроково розірвані.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов