На Полтавщині відкрили оздоровчий період в дитячо-юнацькому таборі “Еколог”

На Зіньківщині урочисто відкрили І табірну зміну обласного оздоровчого табору для обдарованих та соціально незахищених категорій дітей „Еколог”.

На свято запросили почесних гостей: заступника голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Валерія Пархоменка, директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Володимира Мирошниченка, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації Наталію Шкоденко.

Вітаючи присутніх, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко зазначив, що в області приділяється значна увага проведенню оздоровчої кампанії. Так на останній сесії обласної ради було виділено додатково 300 тис. грн.. на оздоровлення і на цьому ми зупинятися не будемо.

Табір “Еколог” розташований на території проектованого заказника місцевого значення “Опішнянський”. Тому діти мають змогу вивчати різноманітність флори і фауни даної місцевості. Для реалізації поставленої мети педагогами закладу на території табору створено 2 екологічні стежки. Також дітям пропонуються екскурсійні маршрути до Державного історико-культурного заповідника “Поле Полтавської битви”, до регіонального ландшафтного парку “Диканський”, колегіуму мистецтв у Опішні, Національного музею-заповідника українського гончарства, унікального комплексу пам’ятки археології – Більського городища.

У даному оздоровчому закладі відпочинок дітей поєднується з їх екологічним вихованням, вихованням екологічної свідомості та науково-дослідницькою роботою у галузі природничих дисциплін.

Вартість путівки на нинішній оздоровчий період складає 2478 грн, з яких батьківська доплата становить лише 310 грн.

З 2005 по 2012 рік у таборі оздоровили понад 4000 обдарованих дітей та дітей пільгових категорій. Влітку цього року планують оздоровити на пільгових умовах більше 520 переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, акцій, проектів, предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, відмінників освіти. На здешевлення вартості путівок з обласного бюджету виділено 668,7 тис. грн.

Першими, кого запросили на оздоровлення до табору стали учні обласної очно-заочної біологічної школи, що діє при Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, гуртківці, переможці Малої академії наук, діти-сироти та діти, що залишилися без батьківського піклування Полтавської обласної школи-інтернату імені Н.К.Крупської.

Після урочистої лінійки відбувся святковий концерт за участю дітей та педагогів табору.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов