ПОЛТАВЩИНІ ПОВІНЬ НЕ ЗАГРОЖУЄ

Понаднормові зливи на Полтавщині принесуть тільки користь

Останнім часом Європа потерпає від повеней викликаних аномальними дощами. За прогнозами експертів, незабаром повінь може виникнути на Західній Україні, та у Києві. Щоб дізнатись чи не загрожує повінь нашій області, ми звернулися до Полтавського обласного центру з гідрометеорології

— Ні, у нас такої ситуації, як у Європі, не буде,- повідомив «Полтавщині» начальник Центру Володимир Богмацера. — Навіть, якщо дощі будуть ще сильніші ніж ті, що пройшли недавно, то рівень води у Ворсклі підвищиться максимум на 20 сантиметрів. А цього, як ви розумієте, недостатньо для того, щоб виникли підтоплення. До того ж оскільки до дощів була засуха, то опади пішли на поповнення води у ґрунті та на користь сільському господарству.

Окрім цього ми поцікавилися у полтавських синоптиків, чи не є аномальною кількість опадів в області, адже у травні в обласному центрі пройшли сильні зливи. Інформацію нам надала начальник відділу гідрометзабезпечення та авіації Центру Любов Бідюк.

— Ми не очікуємо ніяких підтоплень,- повідомила вона. — Хоча, дійсно, останнім часом опадів випало багато. Якщо конкретніше, то норма опадів у травні складає 51 мм, натомість випало 111 мм. У червні норма 60 мм, а на 5 число випало вже 45 мм. Але це у жодному випадку не аномалія, тому що влітку часто бувають зливи. До того ж, за прогнозами погоди, дощі пройдуть ще сьогодні-завтра, а потім буде суха погода. Тож боятися повеней полтавцям не слід.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов