ЧИ ПЕРЕСЯДУТЬ ПОЛТАВСЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ НА ВЕЛОСИПЕДИ, ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Полтавські міліціонери хотіли б мати велосипеди для ППС та скутери для дільничних

Торік у Кременчуці до охорони громадського порядку крім піших нарядів ППС, приступили вело патрулі.  Щоб дізнатися чи виправдала себе ідея міліціонерів на велосипедах, ми звернулись до начальника прес-служби УМВС України у Полтавській області Юрія Сулаєва.

— Ідея велопатруля у Кременчуці себе виправдала, — повідомив він. — Зросла оперативність та мобільність патрулів. Адже за той час поки піший патруль обійде територію один раз, велопатруль об’їде тричі. Чи буде подібна практика вело патрулів впроваджена у Полтаві наразі сказати не можу. У Кременчуці вони з’явилися завдяки міській влади. Автозаводська райрада за сприяння мера Кременчука Олега Бабаєва придбала 7 велосипедів, які наразі знаходяться на балансі військової частини 3059 ВВ України. Тому, щоб велопатрулі з’явились в обласному центрі, потрібна ініціатива Полтавської міської влади. Взагалі все залежить від фінансування, подібних нововведень. Наприклад, у деяких областях є позитивна практика використання скутерів дільничними інспекторами. Ми також зацікавлені у модернізації, але це питання коштів.

За словами Юрія Сулаєва, цього року велопатрулі у Кременчуці заступили на чергування з 1-го червня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов