Як в Полтаві стартувало ЗНО: в перші ж дні виявили порушника

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання стартувало 3 червня тестуванням з хімії.

На пунктах тестування застосовувалися металошукачі для виявлення різних носіїв інформації, які заборонено проносити в аудиторію.  Про ці та інші нововведення розповіла заступник начальника відділу загальної середньої та професійно-технічної освіти управління освіти і науки ОДА Барболіна Наталія Михайлівна.

– Металошукачі були застосовані і минулого року, однак тоді їх використовували за межами аудиторії – в коридорі або в туалеті. Цьогоріч металодетектори можуть використати посеред тестування. В такому випадку буде оголошена технічна перерва, під час якої в аудиторію заходить уповноважена особа разом з охоронцем і перевіряють усіх абітурієнтів. Витрачені 3-5 хвилин додаються потім до часу для написання тесту.

Наталія Михайлівна зазначила, що вже в перший день тестування у Полтаві виявили порушника.

– Це сталося в одному з пунктів тестування на базі ПУЕТу. Одного абітурієнта видалили з аудиторії за виявлення у нього мобільного телефону.

Всього по Україні в перший день тестування виявлено 62 абітурієнта, які порушили процедуру проведення ЗНО.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов