Оркестр «Полтава» достойно презентував себе на міжнародному конкурсі в Ялті

З 28 травня по 2 червня в місті Ялта проводився 5-й міжнародний фестиваль духової музики ім. Василя Соколика «Фанфари Ялти». Головою журі конкурсу був професор, диригент, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України Олексій Гуляницький.

5-й раз міський духовий оркестр «Полтава» отримав запрошення на участь у фестивалі. В конкурсній програмі фестивалю оркестр не брав участі, так як у 2012 році він отримав Гран - Прі фестивалю у номінації «Професійні колективи». Участь в конкурсі взяв Біг-Бенд оркестру «Полтава» під керівництвом заслуженого артиста України Едуарда Головашича. Біг-Бенд отримав Гран-Прі фестивалю. Альона Шмельова взяла участь у конкурсі в номінації «солісти» і отримала Гран-Прі фестивалю як солістка Біг-Бенду. Дипломами фестивалю за високу майстерність та успішний виступ на фестивалі відзначені Вікторія Сидорова, Олександр Бакало, Ігор Лєвєр. Дипломом «Золотий тромбон» відзначено заслуженого артиста України Едуарда Головашича.

Виконком Ялтинської міськради нагородив оркестр «Полтава» почесною грамотою за високий професіоналізм та популяризацію духової музики. За видатні досягнення в духовій музиці, високий професіоналізм та підготовку лауреата фестивалю «Фанфари Ялти» Дипломом нагороджений заслуженій артист України Едуард Головашич.

Духовий оркестр «Полтава» та Біг-Бенд достойно представили Полтаву на міжнародному фестивалі. В рамках фестивалю оркестром було виконано близько 40 творів. В якості заохочення для оркестру була проведена безкоштовна екскурсія до «Воронцовського Палацу». Оркестр вдячний за сприяння щодо участі в фестивалі Полтавській міській владі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов