Полтавці звинувачують «Владислава» у непорядності

Нелегальний перевізник «Владислав» не виконав свої обіцянки перед  пасажирами, які їхали вчора з Києва до Полтави о 19.00 год.

Мікроавтобус, який знаходився на центральному залізничному вокзалі  в м. Київ, набрав пасажирів і о 19.00 год. від’їхав з вокзалу. Проте,  проїхавши декілька кварталів київськими вулицями,  він змушений був повернутися  назад – до вокзалу. Виявилося, що диспетчер, відправила не того водія!?…

В результаті постраждали пасажири, які розраховували виїхати з Києва о 19.00, натомість вимушені були затриматись більше, ніж на годину.

 Далі,  за вказівкою диспетчера всіх «пересадили» у другу автівку, яка була некомфортною та незручною. Навіть люди невисокого зросту у запропонованому транспорті не змогли помістити  ноги між сидіннями.

«Хто так поступає з людьми?  Ми на щось розраховуємо. Цілу годину чекати наступного рейсу. Це непорядно», – обурилася одна з пасажирок Оксана.

« У мене о 22.00 год. відбуває потяг з Лубен, хто буде відшкодовувати мої квитки», – говорив пасажир Олег.

 Натомість зв’язатися з дирекцією даного перевізника виявилося неможливо, на телефонні дзвінки пасажирів диспетчер відповідав:

«А при чому тут ми? Водій набрав людей і поїхав»

«Дана ситуація є підтвердженням того, що «нелегал» не несе відповідальності за якість своїх послуг. Тому краще їздити на автобусах, які вирушають з офіційних автостанцій. У такому транспорті пасажири є захищеними і  в разі якихось скарг обов’язково будуть прийняті відповідні міри», – начальник відділу транспорту і зв’язку управління інфраструктури Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Гайдар.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов