Полтавці складають тестування з української мови та літератури

Зовнішне незалежне оцінювання з української мови та літератури проводиться два дні, 5 та 6 червня, по всій Україні. Цей предмет є обов’язковим для вступу до ВНЗ. Сьогодні біля Полтавського університету економіки та торгівлі зібралися абітурієнти, які мають намір вступати до вишу. Хтось прийшов з батьками, а когось підтримують друзі. Помітне хвилювання випускників – по декілька разів перевіряють документи та ручки. Майбутній маркетолог Аня говорить, що під час підготовки до репетиторів не зверталася.

—       Це перше тестування. Хвилююся і я, і мої рідні, особливо мама та бабуся. До ЗНО сама готувалася, читала літературу, вчила правила.

—       Дуже хвилююся. Це перше тестування, окрім пробного. Українська мова в усіх університетах є головним предметом. Хочу вступити або на міжнародну економіку або на міжнародні відносини,– говорить абітурієнтка Юлія. –Готувалась за допомогою репетитора. Батьки хвилюються, мама зі мною прийшла, аби підтримати мене. Сподіваюсь, що всі документи взяла, оскільки це важливо.

Батьки хвилюються напевно більше, ніж самі абітурієнти. А от Юлія Олександрівна, мати майбутнього військового Олега, очікує гарні результати від сьогоднішнього тестування.

—       Я постійно контролюю сина, аби готувався, тримаю руку на пульсі. До репетиторів не зверталися, оскільки добре знаємо цей предмет. Розраховуємо отримати не менше середнього балу, тому що сім’я переважно філологів. Зараз усі діти працюють з комп’ютером, а от у житті мого сина книжки займають не останнє місце. Він ходить у бібліотеку, купляє книги і  від цього граматика у нього досить непогана. Він у нас гуманітарій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов