Жителі Полтави цікавляться статистичними даними міста

За поточний 2013 рік до Головного управління статистики у Полтавській області найбільше запитів надійшло від жителів міста Полтава.

 Зокрема, у звіті про надходження інформаційних запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» зазначено, що за поточний 2013 рік всього до управління статистики надійшло 23 запити.

Так, у січні - 6, лютому - 1, березні - 8, квітні - 5, а в травні - 3.

З них найбільше запитів – від громадян – 11. Від юридичних осіб лише на два менше – 9, від засобів масової інформації – 3. А от громадські організації за даний період жодного разу не цікавилися статистичними даними.

Наразі на всі запити, окрім одного, що знаходиться у роботі, відповідно до контрольного терміну виконання згідно з Законом України “Про доступ до публічної інформації”, надано відповідь у письмовій формі, електронною поштою та факсом.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов