Полтавська область вшанує День скорботи та пам’ять жертв війни в Україні низкою заходів

Вчора з цього приводу вели обговорення в облдержадміністрації. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко зібрав нараду, на якій затвердили обласний план заходів.

Так, майже скрізь по області 21-22 червня покладуть квіти до пам’ятних знаків та пам’ятників жертвам війни у роки Великої Вітчизняної. У Полтаві планують це зробити урочисто біля Меморіалу Слави 21 червня.

До того ж, по Полтавщині приспустять у ці дні Державні Прапори України, на які прикріплять траурні стрічки.

22 червня о 10.00 год. область приєднається до всеукраїнської хвилини мовчання.

“Політика Президента України Віктора Януковича обличчям повернута до людини. Особлива увага акцентується на забезпеченні належного соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни і прирівняних до них категорій населення. На обласному рівні ми будемо жорстко контролювати виконання доручення Глави держави”, – наголосив Валерій Пархоменко.

Релігійним організаціям запропонують провести поминальну молитву, а в бібліотечних та навчальних закладах організують “круглі столи”, конференції, інші тематичні заходи.

Музеї традиційно поповнять свої експозиції, а Полтавський Краєзнавчий разом з Держархівом Полтавської області підготують масштабну виставку архівних документів про історичні події початку Великої Вітчизняної війни 1941-45 років.

Валерій Пархоменко нагадав, що відзначення названої дати відбувається відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича.

“Ми повинні ще раз підкреслити недопустимість на території держави Україна утворення нацистських угрупувань та реабілітації тих людей, які вчинили колись злочини. У той же час маємо використати це як виховний момент для нашого юного покоління”, – сказав Валерій Пархоменко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов