Випускники Полтавщини танцювали вальс під зливою

Учора в всіх школах Полтавщини відбувся випускний вечір. Одночасно майже по всій області пройшли дощі, які заважали випускникам повноцінно провести все заплановане. Зокрема в селищі Диканька випускники традиційно пройшли центральними вулицями під парасольками, а от вальс на площі довелося танцювати просто під зливою. Дощ зіпсував дівчатам зачіски і макіяж, промочив їх до нитки, але зігрітися допоміг танець під славнозвісний «Oppa Gangnam Style», який школярі виконали наостанок.

А в селі Балясне Диканського району, дощ ледь не зірвав випускний вечір. Урочиста частина завжди відбувається на площі біля школи, а через затяжний дощ всі були збентежені питанням «куди перенести свято?».

Зазвичай цього дня  в селі традиційно була гарна погода. Вчителька Валентина Іванівна розповіла, що за 36 років її педагогічної практики дощу ніколи не було. Вчителі і батьки довго не могли домовитися, де краще дітям танцювати вальс, і розміститися гостям, які приїхали їх привітати звідусіль. Між клубом, фойє школи і спортзалом вибрали останній.

Самі ж  випускники не переймалися дощем, і говорили, що це означає заможне майбутнє для них, або ж те, що школа не хоче їх відпускати. Як ніколи гарні й усміхнені вони попрямували у поспіхом прибраний до блиску спортзал. Щодо святкового вбрання, то дівчата розповіли, що обирали сукні без певних модних тенденцій, просто ті – які сподобалися, хіба що більше уваги звертали на мереживні сукні, а від пишних – зовсім відмовилися.

0J26B6Lo1aQ
4jdEoxkerHY
6oGoqNNpdYQ
c-sOPeIfhiM

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов