1 червня - День маленьких громадян.

День захисту дітей, що припадає на перший літній день, чомусь дуже популярний був в колишньому Радянському Союзі.

Особливо раділи школярі, в яких почи6налися в цей день найдовші канікули року, довжиною в ціле літо.   

У 1925 році на Всесвітній конференції у Женеві, яка була присвячена питанням благополуччя дітей, було прийнято рішення про проведення Міжнародного свята – День захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят.

Офіційне затвердження Міжнародного дня захисту дітей відбулося на Міжнародній демократичній федерації жінок у листопаді 1949 року. У 1950 році відзначили Перший Міжнародний день захисту дітей. ООН ,підтримавши ініціативу федерації, оголосила одним із пріоритетних у своїй діяльності захист здоров’я, життя та прав дитини.

У нашій країні цей день відзначають з 1998 року. В 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. Конвенція визначала, що держава повинна поважати та сприяти розвитку дитини на творче та культурне життя, повинна забезпечувати дитині повноцінний відпочинок та сприяти наданню для цього можливостей. Дана Конвенція чітко говорила, що дитина повинна бути захищена від фізичного та психічного насильства.

Це свято має власний прапор – на зеленому тлі, що є символом зростання, свіжості, родючості та гармонії, навколо знаку Землі розміщаються фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці фігурки є символом різноманітності ті терпимості. Знак Землі, який розміщується в центрі – символізує спільний дім наш.

20 листопада святкується схоже свято – Всесвітній день дитини, який заснований в 1954 році ООН. Це свято націлене на сприяння всесвітнього благополуччя дітей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов