Укргазбанк допомагає дітям.

31 травня 2013 року відбулася прес-конференція з нагоди презентації довготривалої програми «Банк добрих справ» - партнер національного благодійного проекту Укргазбанку. Місцевий благодійний фонд "Ініціатива"разом з Укргазбанком збирає кошти на лікування та реабілітацію важкохворим дітям. Адже ми всі знаємо, що діти – це наше майбутнє.

На презентації Голова Правління Укргазбанку Сергій Мамедов визначив мету проекту:"Ми не можемо допомогти кожному, але ми можемо організувати цю допомогу тим, кому вона потрібна.» Також було зазначено, що цілком усі кошти з фонду підуть за призначенням, адже допомогти може навіть одна гривня. Створений сайт «Банк добрих справ», спростилася система оплати – за словами Сергія Мамедова, доступна оплата з карткового рахунку та переказ коштів

Оскільки програма національного характеру, то в кожному регіоні Полтавщини є представники фонду.

Вагомий внесок у справу волонтерів разом із фондом – збирання пожертв на вулиці, встановлення скарбничок для збирання грошей у громадських місцях, доброчинні акції, поширення листів.

Міський голова Олександр Мамай активно підтримує благодійний проект та закликає до допомоги.

В рамках програми на сайті «Банк добрих справ» http://bankdobryhsprav.com.ua/about/geo/s16.html в режимі онлайн кожен може переказати кошти для тих, кому потрібна допомога.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов