Полтавська область: рятувальники ДСНС піклуються про безпеку дітей (ФОТО)

У рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності співробітники Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області організовують «уроки безпеки» у дошкільних навчальних закладах. В ході таких зустрічей рятувальники проводять бесіди із дітьми щодо дотримання правил безпечної поведінки, знання яких допоможе вберегтися від травм та врятувати життя. Також, з метою збереження життя та здоров’я дітей, вихователям надається необхідна методична допомога з питань пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Слід зазначити, що викладачі прикладають чимало зусиль для проведення відповідної роботи із дітьми. В закладах встановлюються куточки безпеки життєдіяльності, де діти можуть почитати та побачити необхідну інформацію, дотримання якої допоможе не потрапити в біду, а отримані ними знання закріплюються практично під час проведення екскурсій до пожежно-рятувальних підрозділів області.

Дітлахи із захватом слухають розповіді рятувальників про повсякденну роботу при ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, а також мають змогу оглянути пожежну техніку, аварійно-рятувальне оснащення та спорядження, що використовується під час ліквідації надзвичайних подій.

На думку рятувальників проведення подібних заходів життєво необхідне для дітей, адже вони запам’ятовують, як потрібно діяти у разі виникнення пожеж чи будь-яких інших надзвичайних ситуацій. Тож фахівці ДСНС мають надію на те, що завдяки цій роботі, малеча буде завжди обережна у повсякденному житті і не потрапить у біду.

001
016
054
057
555
749

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов