Фахівці із соціальної роботи допоможуть!

Відбулася чергова нарада Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Директор Центру Ольга Буднікова підбила підсумки роботи фахівців із соціальної роботи за перше півріччя, зупинившись як на здобутках та надбаннях, так і труднощах, з якими стикнулися фахівці в своїй роботі, відзначила кращих працівників. Акцентували увагу на тому, що завершився етап проходження територій з метою виявлення сімей з дітьми, що потребують допомоги. 

Також окреслили плани на майбутнє. Так, з 3 червня усі фахівці із соціальної роботи займуть свої робочі місця за адресою місто Полтава, вул. Алмазна, 2, де здійснюватимуть роботу по соціальному супроводженню сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

То ж, всіх, у кого є проблеми сімейних стосунків, виховання дітей різного віку, психологічні негаразди, запрошуємо звертатися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів. Усі послуги, які надаються спеціалістами, безкоштовні та конфіденційні.

З будь-якої життєвої ситуації завжди є вихід, але інколи його важко знайти самому! Працівники Центру покликані підтримати та допомогти вам!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов