Професіоналізм тренерів – у досягненнях їх вихованців.

У залі шахово-шашкового клубу СК «Спартак» відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення дитячо-юнацьких спортивної шкіл юним спортсменам Полтави.

У заході взяли участь начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Ромас, майстер спорту міжнародного класу Радянського союзу, 35-кратна чемпіонка України, призер Олімпійських ігор в Сеулі, чемпіонка Європи Світлана Копчикова, ветеран полтавського футболу, гравець ФК «Ворскла» Юрій Мармач і директори полтавських спортивних шкіл – Андрій Петренко (СДЮШОР №2), Віктор Міць (СДЮСШ №3), Антон Ярмолюк (ДЮСШ №4), Василь Синиця (ДЮСШ №5) та Іван Шарій (ДЮСШ «Ворскла « з футболу ім. Горпинка І.І.). 

Зі словами привітань до випускників звернулась начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту Олена Ромас:

- Знаю, що ваш шлях у спорті, як і у кожного спортсмена, не був і не буде легким. Ви мусите докладати багато зусиль, тренуєтесь годинами, не зважаючи на свій молодий вік, вже знаєте, що таке важка праця, що таке розчарування і який він - смак перемоги! І дуже приємно, що своєю працею, підіймаючись на п'єдестал, ви прославляли наше місто, захищали честь нашої країни! Я щиро дякую вам за це! І нехай з вами по життю завжди залишаться спорт і той характер, ті якості, які він у вас виховав!

Зі словами подяки звернулася Олена Ромас і до директорів спортивних шкіл та тренерів. Праця цих людей багатогранна і важка, адже вони не просто спортсмени, не просто вчителі, але й мають бути психологами й друзями для своїх вихованців, а нерідко й замінювати юним учням батьків.

- Про ваш професіоналізм говорять досягнення ваших учнів! – наголосила Олена Ромас. - Сьогодні серед тих, хто отримують свідоцтва - 3 майстри спорту України, 29 кандидатів у майстри спорту, срібні призери чемпіонатів України, спортсмени, які виконали дорослі розряди. Вам є чим пишатися!

Відтак, юним спортсменам були вручені свідоцтва та подарунки від управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов