У літніх таборах Полтавщини можуть започаткувати проведення олімпійських ігор для дітей

Про це розповів заступник голови – керівника апарату Валерій Пархоменко.

З початку, таку ідею запропонувало міське керівництво Києва на всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до проведення оздоровчого сезону 2013 року з Міністром соцполітики Наталією Королевською.

Як зразок позитивного впливу таких командних ігор на розвиток дітей, Валерій Пархоменко згадав проведення турніру з єврофутболу в полтавських школах минулого року:

“Ми в кожній школі провели футбольні турніри. Всі діти були задіяні і дуже задоволені. Це -позитивна тенденція, треба брати її на озброєння, тому дитячі олімпійські ігри в таборах – теж чудова ідея. Наша задача сьогодні розкрити кожну дитину, адже всі вони мають певний талант, який можна проявити і через такі олімпіади”.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов