В школі придбали небезпечні меблі

Працівниця школи притягнута до дисциплінарної відповідальності через меблі в їдальню.

За поданням прокуратури притягнуто до дисциплінарної відповідальності секретаря комітету з конкурсних торгів однієї зі шкіл Комсомольська.

Під час перевірки працівники прокуратури м. Комсомольська встановили, що минулого року на закупівлю меблів для їдальні школи з бюджету було виділено 60 тис. грн. За договором, укладеним між керівництвом школи і приватним підприємцем у листопаді 2012 року, останній зобов’язаний був до кінця року забезпечити їдальню меблями. Проте на момент прокурорської перевірки у квітні цього року умови договору не виконали в повному обсязі. До того ж меблі не мали відповідних сертифікатів якості. 

– За результатами перевірки директору школи прокуратура внесла подання. Адже виявлені недоліки призводять до порушень прав дітей на безпечну для життя і здоров’я продукцію, - говорить начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галина Скотаренко.

За документом прокурорського реагування винна особа притягнута до відповідальності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов