Діти хочуть у село

Діти «урбану» в захваті від сільської екзотики: господарі народознавчих садиб не справляються з напливом екскурсійних груп дітей, що прагнуть проникнути ся сільськими реаліями.

У нашій державі піку своєї популярності дісталися дитячі екскурсії на сільському подвір'ї.

Розпал дитячих екскурсій в Україні нині спричинив справжній ажіотаж навіть в маловідомих українських садибах, повідомляєТСН. Народні рукотворні музеї за підвищених цін все одно не встигають прийняти всіх охочих.

Організатори екскурсій, батьки дітлахів, констатують, що подорожчали більшість маршрутів таких екскурсій. Вартість подорожі тепер розпочинається від ста гривень із дитини. Але кількість бажаючих побачити село дітей – зростає щодня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать