Співробітники лінійного відділу міліції на станції Полтава цього тижня проводять акцію допомоги дітям.

До Дня захисту дітей працівники лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці  здають  кров для лікування хворих дітей. Це  вже стала доброю традицією вже третій рік поспіль  проводиться  благодійна  акція «Здай кров – подаруй дитині надію на життя» .

 Співробітники міліції проходять обов’язковий медичний огляд, тому за станом здоров’я майже всі підходять для донорства,  всі бажаючі працівники можуть стати  донорами, взагалі до 50% особового  складу лінійного  відділу  здадуть свою кров у приміщенні Залізничної лікарні для лікування хворих дітей.    

1

Зараз донорство перебуває у складному становищі, адже дуже мало людей бажають добровільно поділитися своєю кров’ю, – сказав Сергій Пискун, лікар-хірург з переливання крові відділкової клінічної лікарні станції Полтава-Південна  - Тому ми підтримуємо таку акцію міліціонерів і вдячні їм за неї. Здача крові буде  триватиме не один день. Ті хто  не зміг  здати  кров  29 травня  матимуть  змогу  зробити  це  у  найближчі  дні.

2

250-350 мілілітрів - стільки складає доза зібраної крові у  одного  донора. Дану кров буде переправлено до обласної станції переливання крові, де вона ще раз пройде клінічне обстеження і піде до тих, кому вона потрібна безпосередньо для лікування дітей.

Місцеві лікарі нарікають на брак добровольців у цій справі та закликають всіх бажаючих також здавати кров, незалежно від акцій яку проводить міліція.

4

Пресс-секретарь ЛВ на  ст. Полтава 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать