Громадяни категорії «45+» можуть навчатися безкоштовно

Починаючи із 2013 року, всі громадяни України, яким виповнилось 45 років мають право на безкоштовну перекваліфікацію чи підвищення професійної кваліфікації.

 Зокрема, це констатується у новому Законі України, що набув чинності на початку 2013 року: «Громадяни старше 45 років, які мають страховий стаж не менше 15 років мають право до досягнення пенсійного віку на одноразове отримання ваучера (у розмірі не більше десяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб) для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності».

Оплату здійснює Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Крім того, особа може самостійно обрати професію та вуз, в якому вона хоче навчатися. Видача таких ваучерів перш за все сприятиме підтримці конкурентоспроможності на ринку праці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов