Скільки мов за життя може вивчити людина?

На це питання, мабуть, ніхто не знає відповіді, адже можливості людини подекуди можуть бути непередбачуваними. Проте ми посилаємося на реальні факти!

 Сьогодні майже кожна дитина мріє бути поліглотом. Проте, виростаючи, їй вдається вивчити лише одну або дві мови. Тобто реалізувати дитячу мрію не вдається.

 Так, у чому ж проблема? Можливо, в особливості кожного та його хисту до навчання?

Скажете, вивчити як мінімум 5-6 мов неможливо? У цьому випадку можна навести багато прикладів як на українському рівні, так і на закордонному.

Наприклад, відома українська поетеса Леся Українка самотужки вивчила 12 мов. А професор Київського Національного університету Костянтин Тищенко знає близько 50 мов. Серед іноземців, найбільшим поліглотом вважають бразильця Зіяда Фавзі, який спілкується 58 мовами. Більше того, його ж ім’я занесено до Книги рекордів Гіннеса. І це далеко не ввесь перелік тих, хто серйозно займається вивченням іноземних мов.

 Тож вивчити багато мов і стати поліглотом цілком можливо. Проте, кількість залежить від наполегливості, посидючості та бажання кожної людини. Тож, посилаючись на реальні приклади можемо констатувати, що людина за своє життя може вивчити більше 50 мов.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов