Полтавщина посідає 5 місце в Україні за рівнем зайнятості населення

За даними Міжнародної організації праці за минулий рік, Полтавщина посідає 5 місце в Україні за рівнем зайнятості населення. Про це повідомив перший заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості Юрій Кудря.

Крім того, Юрій Кудря розповів про нововведення в рамках державної програми на 2015-17 рр, щодо розвитку зайнятості і створенню робочих місць, які мають знизити рівень безробіття і поліпшити умови працевлаштування.

За його слрвами – це стимулювання роботодавців, шляхом компенсації єдиного соціального внеску, особливо для незахищених категорій громадян. Працевлаштування фахівців у селах, яким виділяється житло і допомога в розмірі 10-ти мінімальних зарплат. А в разі 10 річної праці на визначеному місці – житло переходить у приватну власність особи.

Відзначив  Юрій Кудря і користь громадських робіт для населення:«Як показує досвід останніх років, кожен 4-й після участі саме в громадських роботах працевлаштовується на постійну роботу. До того ж на тимчасових роботах є можливість отримати додатковий заробіток і люди в області охоче йдуть на такі роботи».

Зараз на Полтавщині більше 8 тис чоловік  залучених до громадських робіт.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов