НА ПОЛТАВСЬКИХ ЗУПИНКАХ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ РОЗМІСТЯТЬ ГРАФІКИ

Представники полтавської влади обговорили на теле ток-шоу проблеми міського транспорту

Представники міської влади взяли участь в популярному ток-шоу «Відверто про…» на телеканалі «Лтава». Як повідомили у прес-службі Полтавської міськради, основною темою спілкування влади із громадськістю, із інспекторами ДАІ та перевізниками було обговорення розвитку транспортної системи міста.

Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому Олександр Андросов розповів учасникам ток-шоу про пільгові категорії та про зміни в умовах конкурсів на перевезення. Відтепер кожний перевізник мусить обладнувати транспорт системою навігації, динаміком, який буде оголошувати зупинки, а також розглядається пропозиція зробити візуальне позначення зупинок для пасажирів із особливими потребами. Крім того задля заохочення перевізників, до кількох не надто вигідних, але потрібних для міста маршрутів, будуть додавати більш рентабельний маршрут. Так влада хоче заохотити перевізників брати на обслуговування маршрути, які потрібні для полтавців – а це і Лісок, Яківці, Червоний Шлях та інші, на яких також діє система пільгового перевезення.

Депутат міської ради (начальник Центральної диспетчерської служби міських пасажирських перевезень) Євген Савчук заявив, що автобусні зупинки в Полтаві найближчим часом будуть обладнані графіками руху та списком маршрутів, а також буде позначено назву зупинки.

— Ви собі уявіть – всі зупинки не були на балансі комунальної власності, – сказав Євген Савчук. – Тому і створилась така ситуація, що кожний власник сам вирішував, як дбати за зупинкою. Тому і створилась така ситуація, яка соромить владу перед гостями міста, адже зрозуміти, яка це зупинка практично нереально – ні надпису, ні розкладу, ні маршрутів. Ми цим зараз активно почали займатись, розробляємо проектну документацію. Можу вас запевнити, що найближчим часом все зміниться на цивілізований рівень.

Ситуацію із розподілом маршрутів та перевезенням пільгових категорій на практиці прокоментував заступник директора КП «Полтаваелектроавтотранс» Петро Карпенко, який пояснив систему компенсації державною коштів за такі транспортні послуги.

Як повідомили у прес-службі Полтавської міськради, полтавці мають можливість переглянути всю розмову та дізнатись подробиці про розвиток транспортної системи міста, 28 травня о 19.45 на ОДТРК «Лтава».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов