ПОЛТАВЩИНА МОЖЕ СТАТИ ЧАСТИНОЮ ІНШОГО РЕГІОНУ

Якщо в Україні таки відбудеться адміністративно-територіальна реформа, наша область увійде до одного із 8-ми утворень, об’єднавшись з Сумщиною і Харківщиною.

Нардеп-регіонал Сергій Гриневецький зареєстрував законопроект щодо територіальної реформи в Україні. Він пропонує замість 24 областей утворити 8 територіально-адміністративних одиниць. На його думку, такий поділ країни значно скоротить державні витрати на утримання виконавчої влади на місцях, дасть більше повноважень місцевому самоврядуванню, покращить економіку депресивних регіонів. Але Гриневецький передбачає, що проти можливої реформи виступлять чиновники, адже бюрократичний апарат буде значно скорочено. Про можливе незадоволення з боку звичайних громадян нардеп нічого не говорить.

Зазначимо, що ще в уряді Юлії Тимошенко порушувалося питання нового адміністративно-територіального поділу країни. Тоді, у 2005 році, для цього навіть була спеціально створена посада віце-прем’єра, її обіймав Роман Безсмертний. Через політично-економічну кризу здійснити задум тоді не вдалося. Якщо це стане реальністю зараз, то Полтавщина втратить свою автономію, ставши частиною Слобожанської області, в яку увійдуть Харківщина та Сумщина. Очевидно, що головним містом у цьому новоутворенні буде Харків.

Нагадаємо, у 2011 році заступник голови Полтавської ОДА Валерій Пархоменко заявив, що територіальна реформа в Україні відбудеться після того, як покращиться якість послуг, які держслужбовці надають громадянам.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов