«Повернемо гарячу воду протягом місяця»

У Полтаві відключили гарячу воду, бо акціонерне товариство "Полтавагаз" за борги опломбувало майже всі котельні "Полтаватеплоенерго". Працюють лише ті, що обслуговують лікарні.

— Крутонула крана, щоб помитися, а вода льодяна. Прийшлося в каструлі гріти, — говорить 24-річна Марина Онишко. — В котельні сміються, кажуть, сидим без газу, коли появиться хтозна, пока гарячої води немає, старайтеся не вимазуватися.

"Полтавагазу" заборгували 290 млн грн. На підприємстві кажуть, опалення включать, коли борг повністю виплатять.

— Наказ про відключення отримали від компанії "Нафтогаз України", якій підпорядковані, — розповідає 47-річна Тетяна Омеляненко з акціонерного товариства "Полтавагаз". — Заборгованість висить з минулого року.

Заступник голови обласної державної адміністрації 55-річний Віктор Животенкоговорить, насправді боргів у "Теплоенерго" за газ майже немає.

— Відключили газ з двох причин. Перша — сидимо без гарячої води через борг, що винна держава. Річ у тому, що тариф менший реальної вартості, піднімать його не можна, бо стане непосильний, тому недостающу суму дає бюджет. Але робить це раз у рік і не повністю, — каже Віктор Животенко. — Другою причиною може бути те, що "Полтавагаз" хоче таким чином змусити нас укласти з ними новий договір на поставку газу. Якщо підпишем, станем їх вічними боржниками, бо доплачуватимем по 5 тисяч гривень за газ, який випаровується в трубах і не доходить до котелень. Також кошти, що платитимемо, ітимуть спочатку на гасіння боргу. Наприклад, даєм гроші за опалення в травні, сума йде на борг, а за травень виходить нуль.

Городяни збираються вийти на мітинг проти "Полтаватеплоенерго", частина готують позови до суду.

— Повернемо гарячу воду протягом місяця. Зараз тепловики на "Полтавагаз" написали заяву в прокуратуру, паралельно ведем з ними переговори, — обіцяють в обласному житлово-комунальному управлінні. — Але якщо народ не захоче чекати, підпишемо договір з "Полтавагазом", гарячу воду вони включать одразу, але це все одно, що затягнути петлю на шиї.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов