Полтава виступила за нормальні сім'ї

Вчора відбувся мітинг проти нетрадиційних сімей

24 травня у Полтаві відбулася акція «Любов проти гомосексуалізму». Шеренга людей, які засуджують одностатеві шлюби, з відповідними гаслами і транспарантами рухалася від будівлі обласної держадміністрації до театру ім.М.В.Гоголя.

Марш прихильників нормальних сімей пройшов по вулиці Жовтневій, люди скандували «Гомосексуалізму – ні!». Учасників мітингу супроводжували представники міліції. Перед шеренгою бігли діти з листівками, роздавали перехожим та пропонували приєднатися. Активісти збирали підписи проти законопроекту №2342 «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

За словами організаторів, таку акцію провели у всіх регіонах України. На полтавську повинні були прийти близько 100 осіб, але на таку кількість через погодні умови мітингувальники не розраховували.

- У мене ростуть двоє синів - сказав учасник мітингу Віктор Степаненко. – Я хочу, щоб вони зростали в нормальному суспільстві, а не в якомусь «забугорному», де є батько+батько, а мати – сурогатна. Це неприродно. Може для іноземців це і нормально, але для нас таке вкрай непристойно.

Навіть проливний дощ з крупним градом не розлякав мітингувальників. Розкривши парасольки, учасники акції закликали свідомих громадян підписатися проти неприродного закону і зберегти традиційні сімейні цінності – «Мама, тато, діти». 

171546576

 171546582

 171546584

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов