Народжуваність у Полтавській області у січні–березні 2013 року

У січні–березні 2013 року в області зареєстровано народження 3321 малюка – 1704 хлопчиків та 1617 дівчаток. У середньому по області у розрахунку на кожні 10000 осіб наявного населення народилось по 92 малюка. Найвищий рівень народжуваності був зафіксований у Козельщинському та Котелевському районах, найнижчий – у Миргородському та Лубенському районах.

У 73% малюків батьки перебували в офіційному шлюбі, відповідно у 27% немовлят на момент народження батьки в зареєстрованому шлюбі не перебували.

Більше половини зареєстрованих у січні–березні 2013 року малюків (52%) були у матерів первістками, 36% – другими за порядком народження дітьми, 8% – третіми, а 4% – четвертими і наступними дітьми.

Найчастіше в області народжували жінки у віці 20–29 років (62% від загальної кількості живонароджених). Поряд з цим у січні–березні 2013 року стали матерями 13 дівчат у віці 16 років, 7– п’ятнадцятирічних та 1 – чотирнадцятирічна. 52 жінки народили малюків у віці 40 років і старшому.

99% батьків новонароджених були громадянами України. Разом з цим серед жінок, які народили дітей на Полтавщині, було 16 громадянок інших країн – Азербайджану, Казахстану, Республіки Молдова, Російської Федерації, Таджикистану. Серед чоловіків, які стали батьками, громадянство інших країн мали 25 осіб, зокрема це громадяни Азербайджану, Болгарії, Грузії, Ізраїлю, Ісламської Республіки Іран, Йорданії, Казахстану, Республіки Молдова, Російської Федерації, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Таджикистану, Туреччини.

Сергій Артеменко – начальник відділу статистики населення Головного управління статистики у Полтавській області

Начальник Л.В. Калашник

Артеменко 7-41-72

Електронна пошта: polgus@pl.ukrstat.gov.ua

Веб-сайт Головного управління статистики у Полтавській області www.poltavastat.gov.ua

© Головне управління статистики у Полтавській області, 2013

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов