Полтавські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з громадянами, що відпочивають біля водоймищ

У зв’язку з настанням сталої теплої погоди більшість громадян віддає перевагу відпочинку біля водойм, тому рятувальники Полтавщини проводять ряд заходів, цілеспрямованих на попередження виникнення нещасних випадків з людьми на воді.

Основними причинами нещасних випадків на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані; купання в необладнаних для цього місцях (ставки, озера, водосховища, малі річки з відсутністю на них спеціальних пляжів); купання у заборонених місцях (поблизу ГЕС та на території найбільш небезпечних ділянок водоймищ, де встановлено таблички про заборону купання); необережне поводження у воді під час пірнання, стрибки з «тарзанки» та відсутністі належного догляду за дітьми при перебуванні їх біля водоймищ.

З метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах працівники Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області проводять рейди по місцям масового відпочинку людей біля водойм. Під час цих заходів рятувальники роз’яснюються громадянам правила безпечного поводження на воді та розповсюджують листівки попереджувального характеру. Особлива увага приділяється роботі із батьками, які беруть на відпочинок разом із собою дітей, які часто потраплять у біду від недогляду за ними з боку дорослих.

Рятувальники нагадують громадянам, що дотримання найпростіших правил безпеки при купанні дозволить зберегти здоров’я та життя, адже як відомо, вода помилок не вибачає.

IMG_0039
IMG_0078
IMG_0089
IMG_0101

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов