У Полтаві пройшов фестиваль «Від серця до серця»

Вже восьмий рік поспіль Полтавський міський центр для дітей, сім’ї та молоді збирає учасників та глядачів на традиційний фестиваль серед людей з особливими потребами «Від серця до серця».

– Фестиваль об’єднує абсолютно всіх: і за віком, і за видом творчості, - розповіла журналістам директор центру Ольга Буднікова. – Цього разу свої таланти показали 130 учасників віком від шести до сімдесяти п’яти років. Мета даного заходу – ще раз нагадати суспільству про гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до людей з особливими потребами, а також розкрити творчі здібності кожного учасника.

Відкрив фестиваль «Від серця до серця» народний ансамбль танцю «Весна» Полтавського національного педагогічного університету.

Міська влада ніколи не залишається осторонь таких заходів, що проходять у Полтаві, тому традиційно фестиваль відбувся за підтримки мера міста Олександра Мамая.

Привітала усіх присутніх та підтримала учасників дійства заступник міського голови Світлана Порохня:

– Добра традиція існує у нашому місті, коли в останній місяць весни, у такий прекрасний, сонячний, теплий день ми проводимо свято для людей з особливими потребами. Приємно, що кожного у цьому залі об’єднує пісня, танок, поезія. Бажаю вам успіхів. Нехай кожен учасник отримає від свого виступу задоволення та радість.

За участь у конкурсі-фестивалі подарунки отримали виключно усі учасники.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов