Громадські активісти на Полтавщині закликають створити покоління вільне від СНІДу

У Лубнах пройшла презентація проекту, що має на меті зменшення темпів поширення ВІЛ – інфекції шляхом залучення молоді шкільного віку до занять з футболу та інших просвітницьких заходів.

Під час презентації представники засобів масової інформації познайомилися із можливостями сучасних форм попередження ВІЛ – інфікування серед молоді, які допомагають краще усвідомити небезпеку зараження на ВІЛ. «Залиш СНІД поза грою» - проект Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», що здійснюється в рамках програми «Вільний удар» за підтримки Корпусу миру США в Україні та благодійної організації «Грассрут Соккер».

Керівник проекту, Олександр Чепур повідомив, що під час проходження тренінгів молодь віком 12-18 років матиме змогу вивчати інформацію про ВІЛ/СНІД та здоровий спосіб життя завдяки різноманітним іграм та інтерактивним заняттям. Учасники вивчатимуть основні прийоми футболу та братимуть участь у футбольних матчах.

За задумом організаторів проекту, за допомогою поєднання тренінгів, футбольних змагань, добровільного експрес – тестування на ВІЛ та масових заходів вдасться досягнути гарних результатів, адже ефективність використання профілактики доведена загальносвітовою практикою.

Головний лікар – нарколог Лубенського обласного наркологічного диспансеру, Антон Смагін зазначив, що організатори передбачили заходи, присвячені добровільному тестуванню на ВІЛ.

Тест – системи надали в якості благодійної допомоги Міжнародний благодійний фонд «Фонд Вільяма Дж. Клінтона» за сприяння Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Світлана Скиба, начальник відділу в справах сім᾽ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради підкреслила, що органи місцевого самоврядування надаватимуть допомогу в проведенні футбольних матчів та розважальних заходів.

В презентації проекту одночасно взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста Лубни, волонтери та активна молодь. Інформаційну підтримку проекту надає «Молоде радіо».

Що важливо, заходи проекту пройдуть протягом літа в трьох містах: Лубни, Пирятин та Гребінка. Офіційне відкриття навчального табору призначене вже на 28 травня.

На завершення, організатори закликали створити покоління вільне від СНІДу, адже життя доводить, що ця проблема стосується кожного.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов