УДАР ініціював об’єднання опозиції в обласній раді

Депутат Полтавської обласної ради Лев Жиденко повідомив про свій вихід з фракції «Фронт змін» та з міжфракційної депутатської групи «Батьківщина».

Партія «УДАР Віталія Кличка» вже створює свою фракцію в Полтавській обласній раді, і як член партії «УДАР» тепер я буду працювати тут — заявив Лев Жиденко.

Депутат також звернувся до колег по опозиції з партій «Фронт змін» та «Батьківщина»,та до позафракційних депутатів з ініціативою створення широкої опозиційної групи в обласній раді.

Лев Жиденко зазначив, що для результативної роботи новоствореної міжфракційної депутатської групи її створення повинно розпочатись з обговорення та затвердження системи цінностей та цілей міжфракційної депутатської групи. Необхідно також заборонити прийом до групи депутатів-корупціонерів, і саме за таких принципів роботи — опозиція досягне значно більших результатів у роботі депутатського корпусу в інтересах жителів Полтавської області.

Багато хто переконався, що співпраця між опозиційними силами — партіями «УДАР», «Батьківщина» та «Свобода» показала свою результативність під час акції «Вставай, Україна». І така співпраця всередині опозиції має бути продовжена і серед чинних депутатів Полтавської обласної ради.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов