Полтава: визначено переможця обласного фестивалю Дружин юних пожежних

22 травня у місті Полтаві в актовій залі Управління ДСНС України у Полтавській області відбувся обласний етап XIX Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. П’ять команд, що отримали перемогу на шкільних, районних та кущових змаганнях в напруженій боротьбі підтверджували свої знання з правил безпеки життєдіяльності. Програма фестивалю включала в себе п’ять конкурсів під час яких діти демонстрували тематичні виступи, танцювальні та вокальні здібності а також знання правил безпеки життєдіяльності.

Виступи команд були веселі, яскраві, наповнені тонким гумором та крім цього, несли в собі багаж життєво важливих знань. Кожна команда ДЮП намагалася якнайкраще донести до глядачів основи знань, вмінь та навичок, що можуть допомогти людині уникнути у повсякденному житті лиха, яке несе у собі пожежа чи будь-яка інша надзвичайна подія. Членам журі було дуже важко визначити переможців, адже усі виступи команд були цікавими та змістовними. З перевагою у декілька сотих балів перемогу отримала команда ДЮП «Янголи фортуни» Новосанжарського навчально-виховного комплексу. Після закінчення виступів всі команди отримали грамоти, а команди - переможці були нагороджені цінними подарунками.

УДСНС у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов