На Полтавщині в офісі підприємця-опозиціонера влаштували обшук

Підприємець напередодні обшуку возив опозиціонерів до Києва, на акцію «Вставай, Україно»

У день проведення в столиці акції «Вставай, Україно», у офісі голови Гадяцької районної організації однієї з опозиційних партій здійснили обшук співробітники карного розшуку УМВС України в Полтавській області. У підприємця, який займається реалізацією мобільних телефонів у Гадячі, шукали викрадений два місця тому в обласному центрі мобільний телефон. Напередодні «доброзичливці» радили голові районної партійної організації не займатися організацією поїздки гадяччан на опозиційний мітинг до Києва.

— Коли я в лютому цього року вирішив балотуватися по мажоритарному округу до Полтавської обласної ради від опозиції, на моє підприємство просто градом «посипалися» перевірки. Звичайно, я пов’язував таку активність правоохоронців та контролюючих органів із моєю політичною діяльністю. Але сподівався, що після виборів все це скінчиться. Як виявилося: все тільки починається, — говорить підприємець.

— У день проведення акції «Вставай, Україно!» до Гадяча прибули співробітники карного розшуку УМВС України в Полтавській області із ухвалою Октябрського районного суду про проведення обшуку в приміщенні мого офісу та двох магазинів мобільного зв’язку. Почали вимагати добровільно здати мобільний телефон, викрадений в березні 2013 року в Полтаві. Оскільки за інформацією міліції цей телефон знаходиться саме в моєму магазині. Здійснили обшук, зрозуміло, що нічого не знайшли, і з тим повернулися до Полтави, — розповідає керівник районної партійної організації. — На моє запитання: звідки в міліції така інформація, і що справді криється за цим візитом, правоохоронці так і не відповіли. Хоча, співставивши день та час візиту правоохоронців із подіями, що відбувалися в цей час у Києві, та враховуючи, що я займався організацією поїздки людей на мітинг опозиції «Вставай, Україно!», можна здогадатися про справжню мету приїзду оперативної групи із Полтави на мій офіс, який до того ж є громадською приймальнею народного депутата України від опозиційної фракції, — резюмував підприємець.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов